DVI

Середовище, 25.04.2018, 09.31.36
Головна » 2016 » Вересень » 29 » BlackBerry більше ніколи не буде виробляти смартфони, але вже почала ліцензувати свій бренд іншим компаніям
13.00.30
BlackBerry більше ніколи не буде виробляти смартфони, але вже почала ліцензувати свій бренд іншим компаніям

      Смартфонів BlackBerry більше не буде. Точніше кажучи, вони будуть, але від канадського виробника, колись був одним з найбільших гравців ринку смартфонів, в них не залишиться зовсім нічого, крім імені. Сьогодні одночасно з оголошенням фінансових підсумків чергового кварталу компанія BlackBerry офіційно заявила про те, що остаточно і безповоротно виходить з смартфонного бізнесу (апаратний напрямок), щоб сконцентруватися на розробці програмного забезпечення, мережевих рішеннях забезпечення безпеки і поштових сервісів для корпоративного сегмента.

Відтепер компанія буде ліцензувати виробництво смартфонів під своєю маркою стороннім виробникам, як це було з недавно випущених смартфоном DTEK 50, який, як відомо, є копією Alcatel Idol 4. До речі кажучи, модель DTEK 60 буде випущена по тій же схемі - це буде копія Alcatel TCL 950, про яку ми напишемо окремо.

На даним момент щонайменше одна індонезійська компанія може випускати і продавати смартфони під брендом BlackBerry в своєму регіоні.

Відхід з ринку смартфонів був вельми очікуваним, враховуючи поточний стан компанії і торішнє попередження її глави Джона Чена. Нагадаємо, влітку минулого року він визнав, що компанія може піти з сегменту смартфонів, якщо її положення не покращиться. А воно не покращилися. Останній квартал мобільний підрозділ Mobility Solutions завершило зі збитком $ 8 млн, тоді як частка компанії на ринку смартфонів знаходиться на рівні статистичної похибки - 0,1% (дані Gartner).

Отже, Android-модель Priv, випущена в листопаді минулого року, увійде в історію як останній смартфон BlackBerry.

«Ми наближаємося до переломної момента нашої стратегії. У нас є міцна фінансова основа, а наша переорієнтація на ПО починає окупатися, - зазначив глава компанії Джон Чен. - У минулому кварталі виручка від продажу ПО збільшилася більш ніж удвічі в річному вираженні, а показник валового прибутку досяг найвищого значення за всю історію компанії».

Загалом, відокремивши зерно від плевел, можна отримати посилання на кшталт «BlackBerry все робить правильно, а апаратний бізнес - якір, від якого потрібно позбутися».

Джерело: engadget i theverge
Переглядів: 155 | Додав: dvi | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім'я *:
Email:
WWW:
Код *: