DVI

Четвер, 26.04.2018, 06.54.54
Головна » 2016 » Вересень » 9 » Біткоіни - спекулятивний актив, який не здатний витіснити класичні валюти
11.00.21
Біткоіни - спекулятивний актив, який не здатний витіснити класичні валюти

      Компанія SWIFT опублікувала нове дослідження, яке аналізує майбутні відносини між віртуальною валютою біткоіном і класичними валютами в світовому співтоваристві. Дослідження під заголовком «Віртуальні валюти: обмін або спекулятивний актив», розглядає відносини між віртуальними валютами, такими як біткоіни, і існуючими валютами.

Дослідники прийшли до висновку, що віртуальні валюти навряд чи витіснять класичні варіанти грошових розрахунків. Емпіричний аналіз цін на біткіон і гаманці користувачів показав, що біткоіни в основному використовується в якості спекулятивних інвестицій, а не є засобом обміну.

Біткоіни також не представляє безпосередній ризик для грошово-кредитування, фінансової та економічної стабільності, повідомляється в висновках дослідження. Дослідження показує, що на даний момент класичні валюти витісняють біткоіни, а не навпаки, при цьому характер і розмір ринку віртуальної валюти позбавляє його можливості використання в якості засобу обміну.

Однак, якщо в найближчому майбутньому використання біткоіна або інших віртуальних валют значно зросте в глобальному масштабі, то це може мати серйозні наслідки для актуальності грошово-кредитної політики, так як регулюючий нагляд за децентралізованими віртуальними валютами буде досить складним.

Джерело: SWIFT
Переглядів: 136 | Додав: dvi | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім'я *:
Email:
WWW:
Код *: