DVI

Вівторок, 23.01.2018, 02.10.28
Головна » 2017 » Червень » 14 » Biostar, ASRock і Colorful займаються випуском спеціальних версій материнських плат для майнінга криптовалюти
16.00.29
Biostar, ASRock і Colorful займаються випуском спеціальних версій материнських плат для майнінга криптовалюти

      В зв'язку з черговою хвилею популярності майнінга криптовалюти, деякі виробники материнських плат активно нарощують обсяги поставок моделей для майнінга. Мова йде про компанії Biostar, ASRock і Colorful.

Так, Biostar випустила материнську плату TB250-BTC Pro, яка підтримує можливість установки до 12 відеокарт одночасно (12 слотів PCIe). Ціна такого пристрою становить $ 124,99. Відзначається, що замовлення на цю модель обмежені і будуть прийматися лише до вересня. При цьому компанія змушена була перевести виробництво на 24-годинний режим, щоб задовольнити попит. Завдяки замовленням на материнські плати, орієнтовані на майнінг, Biostar планує отримати в другому кварталі більш високий дохід, ніж в першому кварталі. Якщо в першому кварталі відеокарти для майнінга становили близько 10% від загального обсягу поставок, то в другому кварталі цей показник вже очікується близько 20-30%. При цьому сума отриманого прибутку також збільшиться.

Компанія ASRock планує випустити материнську плату, яка підтримує можливість установки до 13 відеокарт одночасно. Правда, вона відстає від Biostar в плані розробки відповідних технологій на 2-3 місяці, так що ця модель ще не перейшла на стадію масового виробництва.

Компанія Colorful планує поборотися за частку ринку материнських плат для майнінга. Але випускати їх вона буде не самостійно, а на потужностях виробничого партнера Elitegroup Computer Systems (ECS).

За орієнтовними підрахунками, в даний час близько 80% всіх майнерів проживають в Азіатсько-Тихоокеанському регіону. При цьому близько 70% від їх числа є жителями Китаю. Решта 30% складають мешканці Південної Кореї та країн Південно-Східної Азії.

Джерело: digitimes
Переглядів: 69 | Додав: dvi | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім'я *:
Email:
WWW:
Код *: