DVI

Субота, 20.01.2018, 20.59.48
Головна » 2016 » Жовтень » 12 » Більше половини українців не можуть уявити своє життя без мобільного пристрою
17.35.16
Більше половини українців не можуть уявити своє життя без мобільного пристрою

      Більше половини (51%) українських споживачів кажуть, що вони відчувають тривогу, коли їх мобільні пристрої не під рукою, випливає з глобального дослідження Nielsen Mobile shopping, banking and payment про споживчі звички користуватися мобільним пристроєм для покупок і банківських операцій. Більше половини споживачів в Україні (54%) не можуть уявити своє життя без мобільного пристрою, а 72% споживачів кажуть, що мобільний пристрій робить їх життя кращим.

У сучасному цифровому світі, де новини, покупки онлайн, банківські послуги і розваги доступні 24/7 за допомогою всіляких мобільних пристроїв, страх випасти з інформаційного поля - зрозумілий феномен.
Майже половина українських споживачів (43%) згодна з тим, що особисте спілкування замінюється електронним, проте не вважає це проблемою, оскільки 27% респондентів вважають за краще написати повідомлення, а не поговорити. На питання «Що саме Ви робили за допомогою мобільного пристрою за останні 6 місяців?», 80% українських споживачів відповіли - «користувалися соцмережами».

mobile-money

Паралельно з тим, як мобільний пристрій змінив наш стиль спілкування, воно робить революцію в світі роздрібної торгівлі та банківських послуг. За оцінками Інституту Попиту (Demand Institute) в Нью-Йорку, яким керує Nielsen спільно з Членами Ради Конференції (Conference Board), протягом наступних 10 років обсяг безготівкових операцій досягне 10 млдр. доларів США в додаткових споживчих витратах.

«Мобільна комерція має величезне значення для всієї роздрібної екосистеми, - каже Тетяна Безсмертна, Генеральний директор Nielsen в Україні та Білорусі. - Мобільні пристрої не тільки привертають нових споживачів, вони також дозволяють застосувати індивідуальний підхід до них. Це означає, що пропозиції про товари і послуги можуть формуватися з урахуванням моделі поведінки споживача, його потреб та переваг. І хоча в Україні мобільна комерція тільки розвивається, ритейл активно інтегрує нові рішення. Споживачі все ще не довіряють операціям онлайн, особливо платіжним. Бізнесу важливо зрозуміти, як споживач робить покупки, і запропонувати зручне і безпечне рішення».

Відзначимо, що глобальне дослідження Nielsen Mobile shopping, banking and payment про споживчі звички користуватися мобільним пристроєм для покупок і банківських операцій проводилося з 1 по 23 березня 2016 року. Було опитано більше 30 000 респондентів онлайн в 63 країнах по всьому Азіатсько-Тихоокеанському регіону, в Європі, Латинській Америці, Близькому Сході та Африці і Північній Америці.

Джерело: Nielsen

Переглядів: 177 | Додав: dvi | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім'я *:
Email:
WWW:
Код *: