DVI

Четвер, 22.03.2018, 06.03.05
Головна » 2016 » Листопад » 7 » Більше половини найбільших додатків для онлайн-шопінгу збирають персональну інформацію користувачів за допомогою трекерів
13.00.16
Більше половини найбільших додатків для онлайн-шопінгу збирають персональну інформацію користувачів за допомогою трекерів

      Згідно з дослідженням компанії Opera, більше половини з 60 найбільших Android-додатків онлайн-шопінгу збирають персональну інформацію користувачів за допомогою трекерів. Інше дослідження показує, що персональна інформація, така як імена користувачів, email-адреси, місце розташування, пошукові запити і телефонні номери найчастіше надається третім сторонам за допомогою трекерів.

Серед сервісів, найбільш активно збирають призначену для користувача інформацію, виділяються такі популярні програми для онлайн-шопінгу, як Amazon, BestBuy, JC Penney, Newegg і Яндекс.Маркет, які посилають найбільше трекерів. Дослідження також показує, що 96% додатків для онлайн-шопінгу не використовують повне шифрування для зв'язку з серверами. Це, в свою чергу, тягне за собою певні ризики для користувачів.

Персональна інформація надається третім сторонам за допомогою трекерів в додатках або ж за допомогою незашифрованих http-з'єднань при використанні мобільних мереж операторів. Конфіденційна інформація, така як номери банківських рахунків і інша фінансова інформація, що зберігається в особистих кабінетах онлайн-ритейлерів або додатках онлайн-шопінгу, може бути перехоплена і прочитана зловмисниками через публічні або незахищені Wi-Fi мережі.

Відзначимо, що наведені дані були отримані в ході аналізу Android-додатком Opera Max можливих ризиків для персональних даних користувачів при покупках онлайн. За допомогою нового режиму конфіденційності, вже доступного всім користувачам цього додатка, можна в режимі реального часу бачити, які саме додатки посилають високо ризиковані запити, ставлячи під загрозу приватність користувачів. Opera Max в даному режимі шифрує трафік всіх додатків і блокує майже всі види трекерів, щоб максимально убезпечити користувача.

Результати були отримані в ході тесту 60 найбільш популярних додатків для онлайн-шопінгу в 10 країнах, включаючи Бразилію, Францію, Німеччину, Індію, Індонезію, Росію, Південну Африку, США, Великобританію і В'єтнам. Дані програми були протестовані на мережах Wi-Fi; для кожної програми було згенеровано не менше 100 запитів в ході перегляду випадково обраних товарів. Результати були оброблені на основі інформації, наданої додатком Opera Max з активованим режимом конфіденційності.

Джерело: Opera
Переглядів: 268 | Додав: dvi | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім'я *:
Email:
WWW:
Код *: