15.31.53
Білл Гейтс вирішив згадати молодість
Білл Гейтс вирішив згадати молодость

          Фонд Білла і Мелінди Гейтс пропонує 100 тисяч доларів дизайнерам за розробку презерватива, який буде більш приємний для використання. Забавно, але почалося все минулого літа, коли Білл провів конкурс на створення туалету без зливного бачка. Тепер він сподівається зробити те ж саме з презервативами.


Можна скільки завгодно жартувати на цю тему, але останнім часом відзначається спад використання цього виду контрацепції, особливо серед підлітків. Більш того, нехтування презервативами серед дорослого населення залишається серйозною проблемою. Які ж цілі ставить перед собою Фонд засновника Microsoft

 Черговий конкурс є частиною зусиль для спритних, але ефективних рішень глобальних проблем охорони здоров'я, таких як використання надвисокочастотного електромагнітного випромінювання для лікування малярії та електронного носа для виявлення туберкульозу. На подібні дослідження, фокусуються на 16 основних глобальних проблем в галузі охорони здоров'я, вже було витрачено майже 50 мільйонів доларів. 

Але чому мова зайшла про презервативи саме зараз? У фонді Білла вважають, що чоловіки сприймають їх як втручання у задоволення від сексу, що тягне за собою послідовної відмова від контрацепції. Інноваційні ідеї дизайнерів по створенню презервативів з нових матеріалів, як очікується, дозволять зберегти, а може навіть підвищити повноту відчуттів від цього виду контрацепції, що призведе до регулярного використання. Trojan і Durex намагалися зробити це протягом багатьох десятиліть, але у них толком нічого не вийшло.

Одним із прикладів інноваційного підходу можна вважати презервативи-орігамі, які покликані скласти конкуренцію латексним виробам в плані форм, фактур, різноманітності колірної гами, і, природно, дозволять партнерам отримати більше задоволення.

Переглядів: 241 | Додав: dvi | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім'я *:
Email:
WWW:
Код *:
close