DVI

Неділя, 18.11.2018, 20.22.03
Головна » 2018 » Листопад » 6 » Білл Гейтс передрікає введення податку на роботів, який не дасть людям залишитися без роботи
14.00.12
Білл Гейтс передрікає введення податку на роботів, який не дасть людям залишитися без роботи
      Співзасновник Microsoft, мільярдер і філантроп Білл Гейтс дав невелике інтерв'ю японському діловому щоденника Nikkei. У ньому він поділився досить цікавим прогнозом щодо введення податку на ... роботів. За словами Гейтса, так люди зможуть уникнути негативних наслідків роботизації і впровадження систем штучного інтелекту в різних областях. Іншими словами, щоб не залишитися без роботи, потрібно обкласти податками роботів.
«Основна ідея оподаткування полягає у встановленні податків на капітал або оплату праці, а робот - це капітал. Прямо зараз існує ряд податків на заробітну плату, наприклад, прибутковий. Але з часом, так як ми, люди, постійно хочемо зростання зайнятості і стимулюємо створення нових робочих місць, позитивні податкові надходження, пов'язані з оплатою, праці, найімовірніше, зміняться негативними через субсидування попиту на робочу силу», - зазначив Білл Гейтс
З огляду на це мільярдер, який недавно скаржився на занадто низькі податки для багатих в США, вважає найбільш вірогідним сценарієм введення податку на роботів.
«Якщо ви вирішите купити робота замість того, щоб найняти живого співробітника, ніхто вам цього не заборонить, але в майбутньому система оподаткування змусить вас щонайменше розглянути варіант використання в штаті більшого числа живих співробітників, тоді як нинішня система фактично працює в повністю протилежному напрямку», - підсумував співзасновник Microsoft.
На початку року в схожому ключі висловився нинішній гендиректор Microsoft Сатья Наделла. Нагадаємо, він заявив, що ШІ повинен допомагати людям, а не відбирати у них роботу.

Джерело: Nikkei
Переглядів: 12 | Додав: dvi | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім'я *:
Email:
WWW:
Код *: