DVI

П'ятниця, 20.04.2018, 20.55.00
Головна » 2017 » Жовтень » 3 » Білл Гейтс і Сатья Наделла закликали Ілона Маска не сіяти паніку про те, що ШІ влаштує кінець світу
16.19.27
Білл Гейтс і Сатья Наделла закликали Ілона Маска не сіяти паніку про те, що ШІ влаштує кінець світу
      У скептицизмі Ілона Маска щодо щасливого спільного майбутнього людини і ШІ з'явилися нові імениті противники. І засновник Microsoft Білл Гейтс, і керівник корпорації Сатья Наделла в унісон заявили, що Маск надто сильно переживає з приводу небезпеки штучного інтелекту.

На думку Гейтса, проблема підконтрольності штучного розуму не повинна сильно хвилювати людство, так як машини на даний момент нам просто нічим не загрожують.

«Це той момент, в якому я не згоден з Ілоном, - говорить Гейтс. - Ми не повинні панікувати. При цьому, звичайно, не можна повністю ігнорувати той факт, що така проблема раптом може виникнути в майбутньому».

Сатья Наделла в своєму виступі підтримав свого колегу. Він вважає, що сьогодні є безліч індикаторів, які говорять про те, що ШІ і далі буде розвиватися. Але цей розвиток буде здійснюватися тільки на тому рівні, на якому дозволить людина. Іншими словами, ступінь свободи штучного розуму завжди буде повністю залежати від людей. Отже, саме людині в майбутньому треба буде зберегти контроль над машиною або надати їй повну свободу.

В цілому, за словами Гейтса і Сатья Наделла, замість того, щоб просто чекати, поки ШІ влаштує кінець світу, потрібно продовжувати формувати його вигляд, виключаючи можливість т.зв. «Повстання машин».

Джерела: Venture Beathightech.fm
Переглядів: 174 | Додав: dvi | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім'я *:
Email:
WWW:
Код *: