DVI

Середовище, 21.03.2018, 14.38.29
Головна » 2016 » Листопад » 2 » Безрамковий смартфон Xiaomi Mi Mix піддали розбиранню та тесту на падіння з очікуваним результатом
17.30.36
Безрамковий смартфон Xiaomi Mi Mix піддали розбиранню та тесту на падіння з очікуваним результатом

      Представлений на минулому тижні смартфон Xiaomi Mi Mix, позбавлений рамок на трьох сторонах дисплея вже піддався розбиранню, хоча у вільному продажі його поки немає. На жаль, цього разу розбирання була проведена не фахівцями з iFixit, а місцевими китайськими майстрами, але це не привід відмовлятися від можливості заглянути всередину смартфона.

Співрозмовник не виставляв пристрою ніяких балів за ремонтопридатність, зате не поскупився на фотографії «нутрощів» пристрою. Всі вони зібрані в галереї нижче, описувати їх в даному випадку особливого сенсу немає. Відзначимо лише, що розбирання починається з вилучення лотка для карт SIM і демонтажу керамічної рамки за допомогою пари присосок. На даному етапі потрібно бути особливо акуратним, щоб не перестаратися і випадково не пошкодити кабель для підключення сканера відбитків пальців. Подальше розбирання є досить простим процесом, якщо руки ростуть з потрібного місця ви добре ладите з викруткою.
Тим часом, в мережі з'явився відповідь на питання, яке напевно не давало спокою багатьом користувачам ще з моменту презентації Xiaomi Mi Mix: «Що буде зі смартфоном, якщо він випадково вислизне з рук?». Точніше кажучи, він підтвердив їх найстрашніші побоювання. Смартфон передбачувано виявився занадто ніжним і не здатний витримувати падіння без наслідків. На наведеній джерелом фотографії добре видно наслідки падіння - пошкоджений екран і тріснуту керамічну рамку. На жаль, деталей щодо умов, при яких проводився дроп-тест джерело не наводить, але швидше за все нічого надприродного в даному випадку не було. Зазвичай такі випробування включають падіння з метрової висоти на тверду поверхню.

Можна сміливо стверджувати, що в майбутньому подібних апаратів з Безрамковий дисплеями буде з'являтися все більше. Про намір випустити власні безрамкові смартфони вже в наступному році вже заявив лідер ринку - компанія Samsung. Чи інші основні гравці ринку будуть зволікати з випуском власних моделей. Залишається сподіватися, що виробники придумають, як зробити подібні моделі менш делікатними.

Джерело: Gizmochina (1 і 2)
Переглядів: 177 | Додав: dvi | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім'я *:
Email:
WWW:
Код *: