DVI

Середовище, 15.08.2018, 09.46.26
Головна » 2018 » Липень » 29 » Бездротові навушники Star Trek Wireless Vulcan Earbuds перетворюють свого власника в Спока з «Зоряного шляху»
20.04.33
Бездротові навушники Star Trek Wireless Vulcan Earbuds перетворюють свого власника в Спока з «Зоряного шляху»
      Зазвичай виробники бездротових навушників-вкладишів намагаються зробити їх якомога більш компактними і непомітними, щоб «затичка» практично повністю розміщувалася в заглибленні вушної раковини. Однак творці Star Trek Wireless Vulcan Earbuds пішли рівно навпаки і оформили дужки власники у вигляді загострених вух вулканця Спока - одного з головних героїв всесвіту Star Trek.

Тепер фанати «Зоряного шляху» зможуть зображувати улюбленого героя не тільки за допомогою характерного жесту долонею, а й більш явно позначити свою приналежність до треккі (trekkie) за допомогою накладних вух спеціального кольору, який повторює відтінок шкіри вулканців.З технічної точки зору Star Trek Wireless Vulcan Earbuds є бездротовими bluetooth-навушники з мікрофоном і пультом управління з трьома кнопками, що дозволяє використовувати їх в якості гарнітури і ДК при прослуховуванні музики. Вбудована батарея на 90 мАг розрахована на 180 годин в режимі очікування, 4-5 годин в режимі розмови, її зарядка займає близько 2 годин.

Придбати цю модель можна на сайті ThinkGeek за наступним посиланням за $ 39,99.

Джерело: Polygon
Переглядів: 11 | Додав: dvi | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім'я *:
Email:
WWW:
Код *: