15.22.58
Бен Аффлек і «Арго» отримали головні нагороди BAFTA
Бен Аффлек і« Арго »отримали головні нагороди BAFTA

«Операція Арго» здобула чергову перемогу - на 66-й церемонії вручення премії BAFTA політичний трилер був визнаний «Кращим фільмом», отримав нагороду в категорії «Кращий монтаж», а Бен Аффлек був названий кращим режисером. Церемонія вручення нагород за заслуги в галузі кінематографу за 2012 пройшла напередодні в Королівському театрі Ковент-Гарден.

Було б цікаво, якби кінокомпанії почали співпрацювати з незалежними художниками і дизайнерами для створення кращого візуального маркетингу. В якості наочного прикладу свої роботи напередодні церемонії представив Джонатан Бертон, який створив ілюстрації до претендентів на звання кращого фільму.


«Операція Арго»

Переможець в категоріях : «Кращий фільм», «Кращий монтаж», «Краща режисерська робота».

«Життя Пі»

Переможець в категоріях : «Краща операторська робота», «Кращі візуальні ефекти».

«Лінкольн»

Переможець в категорії : «Краща чоловіча роль».

«Знедолені»

Переможець в категоріях : «Краща жіноча роль другого плану», «Кращий грим і укладка волосся», «Кращий звук», « Краща робота художника-постановника ».

«Мета номер один»

Залишилася без нагород .

«007: Координати Скайфолл»

Переможець в категоріях : «Кращий британський фільм», «Найкраща музика до фільму».

«Джанго звільнений»

Переможець в категоріях : «Краща чоловіча роль другого плану», «Найкращий оригінальний сценарій», «Краща режисерська робота».

Серед решти номінацій: Еммануель Ріва отримала нагороду в категорії «Краща жіноча роль» («Любов»); «Хоробра серцем» була визнана кращою анімаційною повнометражною картиною; Жаклін Дюрран була відзначена призом за кращий дизайн костюмів у фільмі « ; Анна Кареніна »;« Мій хлопець - псих »отримав нагороду за кращий адаптований сценарій.

Переглядів: 268 | Додав: dvi | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім'я *:
Email:
WWW:
Код *:
close