DVI

П'ятниця, 18.01.2019, 11.22.40
Головна » 2019 » Січень » 10 » Bell Helicopter представила прототип аеротаксі Nexus
10.00.46
Bell Helicopter представила прототип аеротаксі Nexus
      Американська компанія Bell Helicopter представила на виставці CES 2019 проект перспективного пасажирського аеротаксі Nexus, виконаного в конфігурації конвертоплана.

Як повідомляється, машина отримає акумуляторну батарею і газотурбінний двигун французької компанії Safran (останній буде розкручувати генератор, що виробляє електрику для підзарядки батареї і живлення бортового обладнання), а також шість електровентиляторів на поворотному підвісі - по два в носовій, середній і хвостовій частинах. Імовірно, така конструкція дозволить отримати відносно тихий апарат з великою тривалістю польоту, здатний використовувати для посадки і зльоту стандартні міські вертолітні майданчики 11 на 11 метрів.

За задумом, аеротаксі буде злітати і сідати при вентиляторах, встановлених паралельно землі. Після набору висоти електровентилятори нахиляться вперед, щоб створити рушійну силу. У літаковому горизонтальному режимі машина зможе виконувати польоти на швидкості до 130 вузлів (241 кілометр на годину).

Згідно з проектом, дальність польоту Nexus складе близько 240 кілометрів. Максимальна злітна маса апарату - 2,7 тонни. Конвертоплан зможе перевозити до п'яти осіб (чотири пасажири плюс пілот) і вантажі масою до 450 кілограмів.

Прогнозується, що регулярні польоти нове аеротаксі почне виконувати вже в середині 2020-х років. Його випробування і сертифікація не повинні зайняти багато часу, оскільки Nexus буде виконувати польоти в пілотованому режимі. Інженери вважають, що літальний апарат буде корисний як як цивільного таксі, так і транспортного засобу для військових.

Джерело: N+1
Переглядів: 15 | Додав: dvi | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім'я *:
Email:
WWW:
Код *: