DVI

Середовище, 21.03.2018, 12.51.52
Головна » 2016 » Вересень » 30 » Батареї McLaren зроблять електромобілі Formula E швидше і витривалішими
07.00.21
Батареї McLaren зроблять електромобілі Formula E швидше і витривалішими

      Як і очікувалося, Міжнародна автомобільна федерація (FIA) офіційно оголосила результати тендера на поставку батарей для електромобілів Formula E. Переможцем виявилася не Porsche, незважаючи на всю свою завзятість, а McLaren Applied Technologies, технологічний підрозділ гоночної команди Формули 1 McLaren Honda. Саме вона буде поставляти командам Формули-E в сезонах-2018/19 і 2019/20 нові акумулятори, заряду яких буде вистачати на проходження всієї дистанції, а не половини, як зараз.

Що стосується конкретики, згідно із затвердженими FIA специфікаціям, ємність батареї не повинна бути менше 54 кВт*год. Це майже вдвічі більше, ніж зараз (28 кВт*год). Крім того, нові батареї повинні забезпечувати потужність 220 кВт. Для порівняння, нинішні видають на 50 кВт менше. Дана «надбавка» дозволить збільшити максимальну швидкість автомобілів, яка зараз обмежена значенням 240 км/г.

Відзначимо, що чемпіонат Формули E стартував у вересні 2014 року, в наступному місяці почнеться третій сезон. Всі десять команд учасниць будуть використовувати ті ж шасі і батареї, що і в другому сезоні - нові батареї завезуть тільки до п'ятого сезону. Зате їм надано карт-бланш на розробку електромотора, трансмісії і задньої підвіски.

Крім згаданої вище Porsche в списку тих, хто програв McLaren Applied присутні Red Bull Technology, Renault і навіть нинішній постачальник батарей Williams Advanced Engineering.

Джерело: The Verge
Переглядів: 131 | Додав: dvi | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім'я *:
Email:
WWW:
Код *: