DVI

Четвер, 26.04.2018, 04.30.59
Головна » 2016 » Вересень » 12 » Bank of America стверджує, що людство з ймовірністю 20-50% живе в матриці
10.00.00
Bank of America стверджує, що людство з ймовірністю 20-50% живе в матриці
      У своєму недавньому листі, адресованому клієнтам, один з найбільших інвестиційних банків США Bank of America Merrill Lynch (BALM) висловив дуже цікаве припущення. На думку фінансового конгломерату, існує 20-50-відсоткова ймовірність того, що людство вже живе в світі Матриці. Інакше кажучи, світ, який ми сприймаємо як «реальний», насправді є його імітацією.

Своє припущення - або, точніше сказати, оцінку - компанія підкріплює коментарями відомого Ілона Маска, американського астрофізика Нілу Деграссі Тайсона і шведського філософа Ніка Бострома.

«Багато вчених, філософи і бізнес-лідери вважають, що існує 20-50-відсоткова ймовірність того, що люди вже живуть віртуальному світі, змодельованої за допомогою комп'ютерних технологій, - йдеться в листі.

Банк виділяє три ймовірні сценарії розвитку людства, які раніше придумав Бострем. Нагадаємо, відповідне дослідження «А чи не живемо ми в «Матриці ?» Було опубліковано в журналі The Philosophical Quarterly в 2003 році.

Перший має на увазі повне вимирання до моменту досягнення «постлюдської» стадії. Другий - досягнення постлюдського існування без моделювання еволюційної історії. Ну і третій варіант - «ми вже живемо в матриці».

Штука в тому, що, як пояснює філософ, «якщо ми зараз не живемо в симуляції, то наші нащадки з великою ймовірністю ніколи не запустять моделювання життя предків». Тобто, ми ніколи не будемо знати напевно яка з гіпотез виявиться вірною або ж всі вони будуть невірні. Простіше кажучи, матриця або є, або її немає, і навіть якщо вона є, ми ніколи про це не дізнаємося. Філософія - штука складна і без сто грам наукового ступеня в ній не розберешся.

Джерело: BusinessInsider
Переглядів: 130 | Додав: dvi | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім'я *:
Email:
WWW:
Код *: