DVI

Четвер, 26.04.2018, 04.22.24
Головна » 2016 » Вересень » 6 » Банк HSBC пропонує використовувати «селфі-аутентифікацію» для виконання різних операцій
14.00.00
Банк HSBC пропонує використовувати «селфі-аутентифікацію» для виконання різних операцій

      Намагаючись усунути необхідність використання і запам'ятовування паролів, банки поступово починають впроваджувати засоби біометричної ідентифікації клієнтів. Наприклад, HSBC і Barclays вже намагалися впроваджувати ідентифікацію за відбитками пальців і голосову ідентифікацію Voice ID за допомогою смартфонів. Тепер в HSBC тестують можливість визначення клієнтів за допомогою «селфі-аутентифікації».

Щоб ідентифікувати користувача подібним чином, клієнту необхідно скористатися мобільним додатком (доступно для iOS і Android) і зробити фотографію себе улюбленого за допомогою камери на лицьовій панелі смартфона. Після цього відбувається порівняння отриманої фотографії із зображеннями клієнта з його паспорта і посвідчення водія. У разі успішної ідентифікації клієнт отримує можливість виконання різних банківських операцій, наприклад, відкриття нового рахунку. Така послуга спочатку доступна лише для бізнес-клієнтів. На думку банкірів, завдяки такій «селфі-аутентифікації» у клієнтів відпаде необхідність часто відвідувати відділення банку для підтвердження особи.

У додатку застосовується технологія відстеження особи, яка порівнює певні ділянки обличчя користувача з фотографіями, використовуваними на офіційних документах в більш ніж 150 країнах.

Джерело: Engadget
Переглядів: 175 | Додав: dvi | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім'я *:
Email:
WWW:
Код *: