DVI

Понеділок, 22.01.2018, 10.09.19
Головна » 2017 » Липень » 8 » Baidu хоче перетворити свою платформу Apollo в «Android для безпілотних автомобілів»
21.37.35
Baidu хоче перетворити свою платформу Apollo в «Android для безпілотних автомобілів»
      Китайський пошуковий гігант Baidu повідомив про підписання партнерської угоди з більш ніж 50 компаніями з сегментом автовиробників і високих технологій, включаючи такі великі, як Ford, Daimler, NVIDIA, Intel, Microsoft, Velodyne. Настільки сильна команда знадобилася Baidu для того, щоб прискорити створення платформи самоврядних автомобілів Apollo, яку вона хоче зробити аналогом Android для безпілотних засобів пересування.


Нагадаємо, що китайська пошукова система представила платформу Apollo ще навесні поточного року, заявивши, що збирається вивести на дороги перші комерційні автомобілі з автопілотом вже до 2020 року. Baidu позиціонує Apollo як відкрите програмне рішення, яке дозволить автовиробникам легко і швидко додати функції автопілотування в будь-який автомобіль, налаштувавши їх під свої вимоги.

Кожен з учасників партнерської угоди привнесе в створення даної платформи свою лепту: NVIDIA надасть апаратну частину Drive PX2, Velodyne - LIDAR-сканери, Intel і Microsoft - технології штучного інтелекту, Ford і Daimler - реальні напрацювання існуючих асистентів водія і т.д.

Сподіваємося, скоро ми отримаємо можливість побачити демонстрацію можливостей нової платформи Baidu Apollo в реальних умовах, а не тільки на випробувальних полігонах (попередню версію автономної системи пошуковик тестує вже кілька років).

Джерело: The Verge
Переглядів: 57 | Додав: dvi | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім'я *:
Email:
WWW:
Код *: