DVI

Понеділок, 10.12.2018, 11.01.33
Головна » 2018 » Листопад » 29 » Автомобілі Tesla з включеним автопілотом сумарно наїздили по дорогах загального користування вже більше 1 млрд миль
18.00.18
Автомобілі Tesla з включеним автопілотом сумарно наїздили по дорогах загального користування вже більше 1 млрд миль
      Розробники безпілотних автомобілів, як відомо, люблять мірятися наїждженими кілометрами. Тільки минулого місяця Waymo хвалилася, що її автомобілі сумарно проїхали по дорогах загального користування в США близько 16 млн км (більше 10 млн миль). Нагадаємо, що Google почала тестування безпілотних автомобілів на дорогах загального користування в 2009 році, а в 2015 році показник загального пробігу становив трохи вище 1,2 млн миль. І ось зараз погрітися в променях софітів дозволила собі Tesla, поспішивши заявити, що її автомобілі з включеним автопілотом сумарно проїхали вже більше 1 млрд (без млн) миль.

Цифра, безумовно, вражає. Якщо ж подивитися статистику докладніше, то досягнення стане ще більш істотним. За словами Tesla, цей мільярд - це десята частина від загальної кількості миль, подоланих усіма автомобілями Tesla. Причому це з урахуванням моделей, випущених до того, як функція взагалі стала доступна, а також моделей, водії яких усвідомлено відмовилися від Autopilot при покупці автомобіля.

Так, тут можна згадати і про ті кілька страшних аварій за участю автомобілів Tesla, що сталися при включеному автопілоті, і про недотримані обіцянки щодо термінів доступності повноцінного автопілота в машинах Tesla, який дозволить самостійно пересуватися по всій території США і приїжджати в будь-яку зазначену на карті точку. Але це все нітрохи не затьмарює успіх і не применшує досягнень Tesla в області технологій автономного водіння. Хто б що не говорив, але найчастіше на практиці саме автопілот Tesla демонструє кращі результати серед серійних автомобілів.

Тут можна згадати що ось-ось повинен бути запущений сервіс безпілотних таксі Waymo, технології яких багато хто вважає кращими на ринку. І буде цікаво побачити порівняння автопілотів Tesla і Waymo в реальних умовах їзди по місту без будь-якої попередньої підготовки.

Панорамне 360-градусне відео поїздки «очима автопілота» електромобіля Tesla ви можете подивитися тут.

Джерело: Engadget
Переглядів: 11 | Додав: dvi | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім'я *:
Email:
WWW:
Код *: