DVI

Вівторок, 24.04.2018, 21.18.11
Головна » 2016 » Листопад » 30 » Автоконцерни Volkswagen, BMW, Daimler і Ford створять в Європі спільну мережу з декількох тисяч зарядних станцій для електромобілів
16.00.29
Автоконцерни Volkswagen, BMW, Daimler і Ford створять в Європі спільну мережу з декількох тисяч зарядних станцій для електромобілів
      Автомобільні концерни BMW, Daimler, Ford, а також Audi і Porsche, які входять до складу концерну Volkswagen, оголосили про те, що починають працювати над створенням спільної мережі станцій для зарядки електромобілів. Як говориться в офіційній заяві прес-служб, сторони підписали «меморандум про взаєморозуміння», згідно з яким вже в наступному році в Європі буде побудовано 400 станцій нової мережі. Через 3 роки, до 2020 року, їх кількість має зрости до декількох тисяч.

Спільна мережа електрозаправок буде використовувати найбільш поширений серед нинішніх електромобілів тип роз'єму європейського стандарту CCS (Combined Charging System). Максимальна потужність таких електрозаправок сягатиме 350 кіловат-годин. На думку автомобільних виробників, саме наявність розгалуженої мережі зарядних станцій на основних дорогах міст і головних магістралях Європи допоможе залучити більшу кількість покупців електромобілів.

Нагадаємо, що раніше німецькі автокомпанії Audi, BMW і Daimler оголосили про те, що внесуть свою лепту в розвиток стандарту зв'язку 5G, який дозволить «підключеним» автомобілям взаємодіяти один з одним і з об'єктами дорожньої інфраструктури, попереджаючи про аварії, пробки і інші проблеми на дорогах. Проект також підтримали технологічні гіганти Ericsson, Huawei, Intel, Nokia і Qualcomm.

Джерело: Motor
Переглядів: 142 | Додав: dvi | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім'я *:
Email:
WWW:
Код *: