DVI

Вівторок, 23.01.2018, 22.08.45
Головна » 2017 » Липень » 26 » Авіакомпанія «МАУ» подала в суд на Мінінфраструктури, вимагаючи скасувати контракти з Ryanair
15.27.18
Авіакомпанія «МАУ» подала в суд на Мінінфраструктури, вимагаючи скасувати контракти з Ryanair
      Міністр інфраструктури України Володимир Омелян повідомив на особистій facebook-сторінці про те, що вчора авіакомпанія «Міжнародні авіалінії України» (МАУ) подала в суд ряд позовів, які вимагають скасувати контракт Ryanair з аеропортом Львова, заборонити Мінінфраструктури надавати сприяння цьому лоукостеру в Україні та компенсувати МАУ десятки мільйонів гривень втрат за акційні квитки.

На початку Володимир Омелян перераховує думки експертів з приводу занадто важкого входу Ryanair на ринок України: міністерство «не так» провело переговори; політики не повинні втручатися і директор аеропорту сам повинен визначати, як літати українцям: дорого або дешево; лоукост - це мільярдні збитки для аеропортів; Ryanair - агресивна компанія, яка викручує руки і перші рейси здійснює на бомбардувальниках, які перетворюють квітучі аеропорти в ядерну пустелю; нехай краще летять не з Борисполя, а з Сум і так далі.

При цьому сам Міністр інфраструктури вважає, що відповідь одна і вона пов'язана з тим, що українські олігархи нежиттєздатні в ринкових умовах і бояться будь-яких натяків на вільну конкуренцію. Саме тому на думку Володимира Омеляна Міжнародні авіалінії України використовують усі можливості, щоб заблокувати появу лоукостерів, які зможуть дати можливість літати українцям в десятки разів дешевше Європою та світом, що в рази збільшить потік туристів в Україну.

«Як підтвердження моєї правоти, вчора отримав ряд судових позовів МАУ, суть яких така:
1. Скасувати контракт Ryanair з аеропортом Львова.
2. Заборонити Міністерству надавати сприяння Ryanair в Україні.

Ну, і вишенька на торті: через можливий захід Ryanair в Україну, компанія МАУ була змушена знизити ціни і завдала собі шкоди. Тому, «національна» авіакомпанія просить суд, щоб Міністерство інфраструктури компенсувало їм десятки мільйонів гривень «втрат» за акційні квитки, які вони продавали в рамках аукціону небаченої щедрості»- зазначив Володимир Омелян.

Також він зазначив, що в будь-якому випадку буде продовжувати боротися за вихід Ryanair і інших лоукостерів на ринок України.
Переглядів: 327 | Додав: dvi | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім'я *:
Email:
WWW:
Код *: