DVI

Четвер, 26.04.2018, 03.13.44
Головна » 2017 » Червень » 15 » Audi показала можливість самостійної парковки автомобіля A8 напередодні його офіційної презентації
08.00.07
Audi показала можливість самостійної парковки автомобіля A8 напередодні його офіційної презентації

      Як очікується, 11 липня компанія Audi представить свій автомобіль A8 наступного покоління, який володіє автономністю 3-го рівня. Третій рівень автономності має на увазі часткову автономність пересування, при якій водій бере на себе управління на деяких етапах поїздки. Але ще до презентації новинки компанія продемонструвала відео, де показано процес самостійної парковки автомобіля.

Судячи з відео, водій може покинути автомобіль і натиснути кнопку на брелоку сигналізації, після чого транспортний засіб самостійно зробить розворот і припаркується під навісом або в гаражі. Така можливість може бути корисною, коли людина дуже поспішає.

Передбачається, що дане відео демонструє лише одну нову функцію автономного управління Audi A8 з цілого набору. Презентація відбудеться в рамках Audi Summit, де «будуть показані новаторські рішення для міського транспорту завтрашнього дня». Під час цього заходу буде показано бачення компанії в сферах водіння і комунікації майбутнього.

Audi також заявила, що вона стала першою компанією, яка отримала ліцензію на експлуатацію самоврядних автомобілів в Нью-Йорку. Нещодавно влада штату заявили, що він готовий стати новим випробувальним полігоном для автономних транспортних засобів. А компанія Audi продемонструвала версію A7 з третім рівнем автономності. Губернатор Куомо зазначив, що самоврядні автомобілі - це наступний рубіж в сфері транспорту, вони можуть значно підвищити безпеку руху на дорогах Нью-Йорка. Ця демонстрація є частиною річної пілотної програми.

Джерело: Engadget
Переглядів: 80 | Додав: dvi | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім'я *:
Email:
WWW:
Код *: