DVI

Понеділок, 10.12.2018, 10.25.14
Головна » 2018 » Листопад » 28 » Audi, Airbus і Italdesign провели публічне тестування модульного електричного літаючого таксі Pop.Up Next
19.00.35
Audi, Airbus і Italdesign провели публічне тестування модульного електричного літаючого таксі Pop.Up Next
      На заході Drone Week в Амстердамі компанії Audi, Airbus and Italdesign провели публічну демонстрацію автономного прототипу літаючого електромобіля Pop.Up Next. Завдяки модульній конструкції цей засіб пересування здатний без проблем їздити по дорогах загального користування, а в разі виникнення пробок або інших перешкод - долати їх по повітрю.


В основі концепту Pop.Up Next лежить двомісна капсула, яку можна помістити на колісну основу (для руху по дорогах) або закріпити в спеціальному відсіку літаючого дрона (для руху по повітрю). Для «передачі» капсули дрону і подальшого розвантаження, колісна база оснащена спеціальним підйомником. Люди в кабіні є простими пасажирами, все управління системою, включаючи трансформацію в кожне з станів і подолання маршруту, здійснюється в автоматичному режимі.


Залишається додати, що демонстрація проходила на прикладі компактного макета Pop.Up Next в масштабі 1: 4. Втім, представники Audi, Airbus and Italdesign впевнені, що поява комерційних таксі на основі їхнього дітища залишається чекати лічені роки.

Нагадаємо, що згідно з попередніми планами, двомісна капсула Pop.Up виконана з карбону і має габарити в 2,6 м довжини при 1,4 м ширини і 1,5 м висоти. У повітряному режимі зліт і посадка здійснюються вертикально, максимальна дальність польоту становить 100 км, при цьому силова установка на 136 кВт (17 кВт на кожен з 8 електромоторів) дозволяє набирати швидкість до 100 км / г. Ємність батарей в повітряному модулі становить 70 кВтг, час на зарядку - 15 хвилин, злітна маса - 600 кг.

«Візок» для пересування по землі оснащений електричною силовою установкою на 60 кВт, що приводить в рух пару задніх коліс. Максимальна швидкість руху становить ті ж 100 км/год, а дальність пробігу - 130 км при ємності батарей 15 кВтг.

Джерело: Audi
Переглядів: 26 | Додав: dvi | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім'я *:
Email:
WWW:
Код *: