DVI

Четвер, 21.02.2019, 07.34.41
Головна » 2018 » Червень » 11 » ASUS експериментувала з розміщенням 10 ГБ ОЗУ в смартфоні, але поки відмовилася від цієї ідеї
07.28.11
ASUS експериментувала з розміщенням 10 ГБ ОЗУ в смартфоні, але поки відмовилася від цієї ідеї
      Флагманські смартфони 2018 року, як правило, оснащуються оперативною пам'яттю об'ємом 6 або 8 ГБ - як і деякі ноутбуки. Але незабаром і ці показники можуть стати вже не настільки вражаючими.

Як повідомив інсайдер Роланд Квандт, компанія ASUS кілька місяців тому експериментувала зі створенням флагманського смартфона, оснащеного оперативною пам'яттю об'ємом 10 ГБ. Модель цього смартфона не називається, можливо, мова йде про ігровий смартфон ASUS ROG Phone, який був представлений на цьому тижні і отримав 8 Гб оперативної пам'яті.

Відзначається, що в компанії вирішили відмовитися від використання 10 ГБ ОЗУ через складнощі з розміщенням компонентів. Як правило, чіпи оперативної пам'яті розташовуються поверх процесора. Але в даному випадку не виявилося достатньо місця, щоб розмістити потрібну кількість модулів пам'яті в тонкому корпусі смартфона.

Але не можна виключати, що в майбутньому виробники модулів пам'яті зможуть збільшити ємність чипів, а тому для розміщення 10 ГБ ОЗУ потрібно менше чіпів. Відповідно, компоновка PoP зможе успішно розміститися в корпусі смартфона. Або ж виробники смартфонів можуть піти іншим шляхом, наприклад, збільшити товщину мобільних пристроїв, щоб з'явився додатковий простір не тільки більш високим стеком чіпів, а й батареєю збільшеної місткості.

Джерело: phonearena
Переглядів: 53 | Додав: dvi | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім'я *:
Email:
WWW:
Код *: