DVI

Вівторок, 19.11.2019, 05.06.29
Головна » 2013 » Грудень » 6 » Армія США довгий час використовувала код "00000000" для запуску ядерних ракет
09.53.37
Армія США довгий час використовувала код "00000000" для запуску ядерних ракет
     Стівен М. Белловін, професор комп'ютерних наук в Колумбійському університеті, виявив цікавий факт. А саме: протягом 20 років кодом запуску для ракет типу "Minuteman" використовувався один і той же код - " 00 мільйонів ". 

Професор виявив цей факт, знайшовши деякі документи, де колишній офіцер ВПС США описував особливості роботи в ядерній галузі військової справи. 

Код був створений в той час, коли Туреччина і Греція збиралися направити один на одного ракети. Що цікаво, президенти США часто зявляючись в об'єктиві камер з "ядерною" валізкою, який ніби як служив для управління атакою ядерними силами країни. Але по-справжньому керувати ракетами повинні були офіцери, які в разі небезпеки мали запустити боєголовки, працюючи з відповідним пультом. 

«У нашій інструкції перед запуском фактично йшлося про те, що ми повинні проінформувати бригаду, двічі перевірити закриття люка підземного бункера і переконатися, що ніякі інші цифри крім нулів були випадково набрані на операційній панелі» ; - пише у знайденому документі. колишній офіцер ВВС Брюс Г. Блер.

Тут як би не варто говорити про дурість тих, хто придумав такий код - адже в даному випадку мова не про управління ракетами через комп'ютер. Ні, для того, щоб у той час запустити ракети, потрібно було пройти дуже серйозний захист пускового комплексу, дістатися до пускового агрегату, набрати код, і потім вже натиснути на кнопку запуску.

Переглядів: 152 | Додав: dvi | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім'я *:
Email:
WWW:
Код *: