DVI

Четвер, 13.12.2018, 10.41.18
Головна » 2018 » Квітень » 13 » Apple знову програла і тепер повинна виплатити патентному тролю VirnetX сумарно майже $ 1 млрд компенсації
16.30.35
Apple знову програла і тепер повинна виплатити патентному тролю VirnetX сумарно майже $ 1 млрд компенсації
      У багаторічному судовому розгляді між Apple і патентним тролем VirnetX стався новий виток. Як повідомляє Bloomberg, суд штату Техас вчора оголосив вердикт, що зобов'язує Apple за порушення патентів виплатити VirnetX компенсацію в розмірі $ 502,6 млн.

Варто нагадати, що патентне протистояння між Apple і VirnetX тягнеться вже близько восьми років. Виступаючи предметом спірних технології, патенти на які належать VirnetX, використовуються для захисту інформації в ПО Apple, зокрема, в програмах FaceTime і iMessage. В рамках цієї справи було подано безліч судових позовів та апеляцій. Останнє рішення щодо цього спору було прийнято в жовтні минулого року - тоді суд визнав Apple винною і зобов'язав виплатити 439,7 млн ​​компенсації.

Нове рішення відноситься до іншої позовної заяви в рамках цієї заплутаної справи. Таким чином, з урахуванням нового судового постанови загальна сума компенсації, яку Apple повинна виплатити VirnetX, зростає до $ 942 млн. Але навряд чи в цій суперечці можна ставити крапку. Як ми знаємо, судова система США така, що компанії можуть роками судитися з приводу тієї чи іншої справи, подаючи незліченні апеляції.

До того ж, висока ймовірність, що рішення на користь VirnetX в кінцевому підсумку може бути скасовано. Якраз зараз Апеляційний суд США по федеральному округу в Вашингтоні розглядає матеріали старих справ, в яких Рада з патентних суперечок і апеляцій (Patent Trial & Appeal Board, PTAB) говорить про недійсність зазначених патентів.

Джерело: The Verge i Bloomberg
Переглядів: 34 | Додав: dvi | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім'я *:
Email:
WWW:
Код *: