DVI

Субота, 20.01.2018, 12.34.49
Головна » 2016 » Листопад » 22 » Apple замінить батарею в проблемних смартфонах iPhone 6s, причому безкоштовно
08.00.16
Apple замінить батарею в проблемних смартфонах iPhone 6s, причому безкоштовно

      Компанія Apple визнала, що деякі її смартфони iPhone 6s схильні до проблеми, вони можуть несподівано виключатися. У зв'язку з цим було прийнято рішення безкоштовно провести заміну в пристроях, які поводяться зазначеним чином. Для цього необхідно звернутися в фірмовий магазин або авторизований сервісний центр.

Apple запевняє, що при виникненні зазначених несподіваних виключень смартфона iPhone 6s немає ніяких причин для занепокоєння, тому що така ситуація не пов'язана з проблемами безпеки. Додатково зазначається, що дану проблему схильна лише невелика партія пристроїв з певним діапазоном серійних номерів, які були випущені в період з вересня по жовтень 2015 року. Більш детальна інформація надана за наступною адресою на сайті Apple.

Також нагадаємо, нещодавно стало відомо про ще одну проблему в смартфонах Apple. Зокрема, компанія запустила програму Multi-Touch Repair Program для моделі iPhone 6 Plus. У деяких випадках на екрані смартфона з'являється сіра смуга, і дисплей перестає реагувати на дотики. При появі зазначених симптомів можна зробити ремонт за пільговою ціною $ 149 замість стандартної вартості $ 329.

Джерело: thenextweb
Переглядів: 139 | Додав: dvi | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім'я *:
Email:
WWW:
Код *: