DVI

Понеділок, 10.12.2018, 10.29.07
Головна » 2018 » Листопад » 26 » Apple - вже не найдорожча публічна компанія в світі. Новий лідер - Microsoft
12.00.02
Apple - вже не найдорожча публічна компанія в світі. Новий лідер - Microsoft
      Цей тиждень виявився «чорним» не тільки для ринку криптовалют (біткоін вже коштує менше $ 4000), а й фондового ринку США.

Останні кілька днів біржові індекси (Nasdaq Composite, Dow Jones, Standard & Poor's 500) демонструють серйозне падіння, причому почалося все з розпродажу акцій великих технологічних компаній. Причиною цієї фундаментальної корекції експерти називають занепокоєння інвесторів перспективами отримання прибутку, в тому числі і в технологічній сфері.


Як би там не було, Apple, на початку цього місяця втратила статус компанії, яка коштує 1 трильйон доларів, зараз втратили і звання найдорожчої публічної компанії. На перше місце за показником ринкової капіталізації вийшла Microsoft, яка тільки недавно змістила Amazon з другого місця рейтингу найдорожчих публічних компаній світу. До слова, Apple випереджала Microsoft за показником ринкової капіталізації з 2010 року.

Справедливості заради відзначимо, що акції Microsoft останній тиждень теж показують падіння, але цінні папери Apple подешевшали сильніше. На даний момент капіталізація Microsoft складає $ 753 млрд, у той час як у колишнього лідера, Apple - $ 747 млрд. Amazon і Alphabet, що займає третє і четверте місця рейтингу, зараз оцінюються $ 737 і $ 726 млрд.

Ще раз відзначимо, що в даний час фондовий ринок переживає не найкращі часи, і в найближчому майбутньому можливі досить серйозні коливання курсу акцій всіх його учасників. Та й з урахуванням мінімального розриву, неясно, чи зможе Microsoft надовго втриматися на троні.
Переглядів: 38 | Додав: dvi | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім'я *:
Email:
WWW:
Код *: