DVI

Четвер, 21.02.2019, 07.58.54
Головна » 2018 » Червень » 13 » Apple ввела заборону на додатки для майнинга криптовалют в магазині App Store
11.18.53
Apple ввела заборону на додатки для майнинга криптовалют в магазині App Store
      Технологічні компанії продовжують боротися з негативними проявами криптовалютною лихоманкою. На початку цього року Google після введення заборони на рекламу криптовалют (так само вчинили Faсebook і Twitter) заборонила розширення для Chrome, який активує процес майнинга криптовалют. Тепер же стало відомо, що Apple почне блокувати програми для iOS, що активують майнинг. Нещодавно компанія ввела заборону на такі додатки, внісши відповідні зміни в політику магазину App Store. На зміни звернуло увагу видання AppleInsider.

Всі наявні додатки для iOS, що активують процес майнинга криптовалют (якщо такі є), будуть видалені з App Store, а нові не будуть прийматися до публікації в магазині.

Відповідні зміни стали відповіддю на побоювання, пов'язані з автономністю і продуктивністю при використанні мобільних пристроїв Apple для майнинга криптовалют. Зокрема, користувачі можуть і не знати, що саме через прихований майнинг їх пристрої працюють повільніше і частіше вимагають підзарядки. Загалом, цією забороною компанія хоче захистити користувачів від подібного роду неприємностей.

Справедливості заради варто відзначити, що подібного роду заняття є повністю марним на смартфонах або планшетах - в силу своєї щодо невисокої продуктивності вони непридатні для майнинга криптовалют, які за останній час сильно втратили в ціні, трохи більше, ніж повністю.

Джерело: appleinsider.com
Переглядів: 56 | Додав: dvi | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім'я *:
Email:
WWW:
Код *: