DVI

Субота, 24.03.2018, 23.31.49
Головна » 2016 » Листопад » 20 » Apple відремонтує смартфони iPhone 6 Plus з «вмираючими» дисплеями. За $ 149
15.17.21
Apple відремонтує смартфони iPhone 6 Plus з «вмираючими» дисплеями. За $ 149

      Багато власників смартфонів Apple серії iPhone 6 зіткнулися з проблемою втрати працездатності дисплея. В їх пристроях у верхній частині дисплея з'являлася мерехтлива сіра смуга. Також при цьому спостерігалися проблеми з чутливістю сенсорного екрану. З плином часу симптоми посилювалися, і в кінцевому підсумку, смартфон повністю перестає функціонувати.

Фахівці, що займаються ремонтом техніки, заявляють, що щодня їм доводиться мати справу з декількома подібними пристроями. Найбільш часто проблема зустрічається в моделі iPhone 6 Plus, а в iPhone 6 - вкрай рідко. Деякі власники таких пристроїв звернулися до суду з вимогою притягнути виробника до відповідальності.

Компанія Apple довго зберігала мовчання з цього приводу, але все ж визнала наявність проблеми в моделі iPhone 6 Plus. При цьому виробник вважає, що вина за втрату працездатності смартфона повністю лежить на користувачеві. За запевненням Apple, зазначені симптоми проявляються «після численних падінь на тверду поверхню і наступних навантажень на пристрій». Іншими словами - «ви їх неправильно тримаєте». Правда, Apple не уточнює, чому зазначена проблема зустрічається виключно в одній моделі, хоча падають на тверду поверхню всі смартфони повинні з приблизно однаковою частотою.

У заяві Apple відзначається, що падіння смартфона на тверду поверхню може порушувати цілісність контактів чіпа сенсорного контролера через неякісний припой. Правда, збій в роботі проявляється і в тих пристроях, які, по завіреннях їх власників, ніколи не падали. Тому в iFixit вважають, що джерелом проблеми є недостатня конструктивна підтримка навколо материнської плати. Крім того, в iFixit заявляють, що не дивлячись на назву програми Multi-Touch Repair Program, фактично Apple не робить ремонт, а змінює смартфони користувачів на відновлені пристрої. При цьому сервісна служба не займається перенесенням даних користувача на новий пристрій. Тому користувачам доведеться самостійно подбати про створення резервної копії.

Джерело: Engadget
Переглядів: 139 | Додав: dvi | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім'я *:
Email:
WWW:
Код *: