DVI

Неділя, 22.04.2018, 17.24.10
Головна » 2016 » Вересень » 23 » Apple також приписують інтерес до покупки виробника самобалансуючих електричних мотоциклів Lit Motors
10.00.48
Apple також приписують інтерес до покупки виробника самобалансуючих електричних мотоциклів Lit Motors

      Практично одночасно з інформацією про те, що Apple веде переговори про покупку люксового автовиробника McLaren з'явилися відомості щодо аналогічних переговорів Купертинського гіганта з виробником самобалансуючих електричних мотоциклів Lit Motors. Джерелом цих відомостей є авторитетне видання The New York Times, що посилається на трьох обізнаних інформаторів.

Співрозмовники NYT стверджують, що Apple вже найняла кількох колишніх інженерів Lit Motors. Коли почалися переговори, на якій стадії вони знаходяться, а також коли очікується підписання угоди і яка буде її вартість - нічого такого джерело не розповідає. Він лише зазначає, що зараз головним проектом Lit Motors є балансуючий мотомобіль C-1. Теоретично цей фірмовий балансуючий механізм повинен запобігати падінню Lit Motors C-1 навіть при ударі в бічну частину іншого автомобіля.

Apple і Lit Motors відмовився коментувати інформацію про переговори.

Навіщо Apple знадобилася Lit Motors - незрозуміло. Можливо купертиніців зацікавила фірмова технологія балансування, або просто висококваліфікований персонал, або і те, і інше.

Джерело: The New York Times
Переглядів: 133 | Додав: dvi | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім'я *:
Email:
WWW:
Код *: