DVI

Середовище, 25.04.2018, 17.26.15
Головна » 2016 » Вересень » 10 » Apple попереджає, що корпус iPhone 7 у версії Jet Black легко дряпається і рекомендує використовувати чохли
11.09.01
Apple попереджає, що корпус iPhone 7 у версії Jet Black легко дряпається і рекомендує використовувати чохли

      Останнім часом вихід нових флагманських смартфонів супроводжується мало не обов'язковими спробами їх знищення різними способами. На YouTube в великій кількості з'являються ролики, де смартфони згинають, дряпають, підпалюють, кидають з великої висоти, топлять у воді, запікають в мікрохвильових печах, переїжджають автомобілями і знущаються іншими не менш витонченими способами.

iPhone 7 в новому чорному глянсовому корпусі легко дряпається, Apple рекомендує використовувати чохли з такими моделями

Цього разу компанія Apple вирішила зіграти на випередження і відразу ж після анонса нового смартфона iPhone 7 розповіла про одну з його слабких сторін. На офіційній сторінці сайту Apple, присвяченої новинці, в самому низу є примітка дрібним шрифтом. Відзначається, що версія в новому чорному глянсовому кольорі проходить багатоступінчастий процес анодування і полірування. Поверхня пристрою така ж міцна, як і у інших анодируваних продуктів Apple. Проте, вона легко покривається подряпинами в процесі використання. Тому Apple рекомендує надягати чохол на смартфон iPhone 7 з таким чудовим і прекрасним глянсовим чорним корпусом.

iPhone 7 в новому чорному глянсовому корпусі легко дряпається, Apple рекомендує використовувати чохли з такими моделями

До речі, стосовно «простого» чорного корпусу iPhone 7 з матовим покриттям Apple не зробила таку ж примітку.

Джерело: The Verge

Переглядів: 150 | Додав: dvi | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім'я *:
Email:
WWW:
Код *: