DVI

Середовище, 21.03.2018, 12.53.50
Головна » 2016 » Листопад » 3 » Apple пояснила, чому в нових ноутбуках MacBook Pro немає слота SD
17.23.16
Apple пояснила, чому в нових ноутбуках MacBook Pro немає слота SD

      В інтерв'ю виданню The Independent старший віце-президент Apple з питань міжнародного маркетингу Філ Шиллер розповів про причини, за якими нові ноутбуки MacBook Pro втратили слот для карт пам'яті SD.

Отже, перша причина - це «громіздкість». Відзначимо, що в ноутбуках Apple, у яких є цей слот, після установки половина картки стирчить назовні. Крім того, як пояснює Шиллер, зараз є «дуже хороші і швидкі» зовнішні пристрої для роботи з картами пам'яті, що підключаються по інтерфейсу USB, які підтримують як карти CompactFlash, так і карти SD. Старший віце-президент Apple визнав, що використання формату SD в попередніх моделях ноутбуків було компромісним рішенням, обумовленим поширеністю цих карт серед споживчих камер. Також він додав, що зараз все більше камер підтримують бездротову передачу відзнятого контенту. Сукупність цих факторів наштовхнуло компанію на думку, що пора рухатися вперед і дати споживачам можливість самим вибрати для себе кращий спосіб - зовнішній картрідер або бездротове підключення.

На питання про те, чому Apple не була послідовною в своїх рішеннях і не прибрала з нових ноутбуків роз'єм 3,5 мм, як було з iPhone 7, який інший віце-президент компанії недавно називав «марним отвором, цілком заповненим повітрям», Філ Шиллер стримано відповів, що далеко не всі професійні аудіо можна підключити по бездротовому інтерфейсу, тому без старого-доброго «міні-джека» в комп'ютерах Mac поки ніяк.

«Якби справа була тільки в навушниках, тоді ніякої необхідності в ньому [3,5-мм роз'єму] не існувало б, ми як і раніше переконані, що бездротове з'єднання є найкращим варіантом підключення навушників», - сказав Філ Шиллер.

Джерело: The Verge
Переглядів: 172 | Додав: dvi | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім'я *:
Email:
WWW:
Код *: