DVI

Понеділок, 19.03.2018, 08.49.28
Головна » 2016 » Вересень » 9 » Apple пояснила, чому прибрала роз'єм 3,5 мм з iPhone 7
12.00.37
Apple пояснила, чому прибрала роз'єм 3,5 мм з iPhone 7

      Вчора компанія Apple провела чергову презентацію, на якій, серед інших новинок, представила смартфони iPhone 7 і iPhone 7 Plus. Циркулючі задовго до анонса пристроїв чутки про відсутність роз'єму 3,5 мм підтвердилися, апарати дійсно позбавлені звичного більшості «міні-джека». Сьогодні на BuzzFeed вийшло інтерв'ю з віце-президентами компанії Apple Грегом Джосвяком, Деном Річчіо і Філом Шиллером, що дозволило з'ясувати причини, що спонукали Apple прибрати зі смартфона настільки дорогий для багатьох роз'єм 3,5 мм.

Бесіда почалася з того, що Грег Джосвяк зазначив, що в цей раз компанія кладе в коробочку з кожним новим iPhone компактний перехідник з Lightning на 3,5 мм. Схоже, в Купертіно не хочуть вдруге наступати на одні й ті ж граблі. Багато хто до цих пір точать ніж на Apple, яка в 2012 році також раптово «вбила» знаменитий 30-контактний роз'єм, змусивши окремо купувати перехідник вартістю $ 29 для забезпечення сумісності зі старими аксесуарами.

Компанія Apple бачить майбутнє в бездротових аудіопристроїв. Вона нагадує, що гнізда 3,5 мм вже сто років в обід і пора рухатися далі.

«Аудіо роз'єму вже більше 100 років, - зазначив Джосвяк. - В останній раз його капітально оновлювали приблизно 50 років тому. І що ж вони зробили? Вони просто зменшили його. З тих пір нічого не змінилося. Це динозавр. Час рухатися далі».

Не останню роль в тому, що Apple довелося відмовитися від роз'єму 3,5 мм зіграли поліпшення по частині камери. Говорячи конкретніше, елементна база iPhone включає невелику мікросхему, що іменується як Driver Ledge. Дана мікросхема забезпечує роботу дисплея і системи підсвічування. Через використання нових більших модулів камер мікросхему довелося перенести до роз'єму 3,5 мм, що в свою чергу обернулося перешкодами для різних компонентів, в тому числі і для аудіороз'єму. Саме це стало першопричиною.

Крім того, відмова від роз'єму 3,5 мм вивільнив дорогоцінний простір, який надалі було використано для збільшення ємності батареї і установки лінійного приводу механізму тактильного зворотного зв'язку Taptic Engine для нової кнопки Home, зробивши її чутливою до сили натискання. Захищене виконання iPhone 7 - ще одна вигода від видалення роз'єму 3,5 мм.

«У нас був цей 50-річний роз'єм - марний отвір, цілком заповнений повітрям, - сказав Ден Річчіо. - Він просто перебував там і займав цінне, дійсно цінне простір всередині корпусу».

Останнім часом часто звучала версія, що Apple нібито відмовилася від 3,5 мм на користь Lightning, щоб в майбутньому нав'язати пропрієтарні механізми управління цифровими правами (DRM, Digital Rights Management), які Джобс описував у своїх міркуваннях "Thoughts on Music" в 2007 році. Філ Шиллер назвав ці припущення «параноїдальні вигадками любителів теорії змов», додавши, що роз'єм прибрали, «оскільки знайшли більш якісний спосіб передачі звуку у вуха користувачів».

Джерело: Buzzfeed
Переглядів: 138 | Додав: dvi | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім'я *:
Email:
WWW:
Код *: