DVI

Субота, 18.08.2018, 13.00.02
Головна » 2018 » Серпень » 10 » Apple - перша американська компанія вартістю 1 трильйон доларів
09.46.38
Apple - перша американська компанія вартістю 1 трильйон доларів
      Що ж, компанія Apple все-таки виграла гонку і стала першою американською компанією вартістю 1 трильйон доларів. За підсумками закриття торгів на біржі NASDAQ 2 серпня капіталізація купертіновского гіганта перевищила заповітну позначку в 1 трильйон доларів. Акції на закритті торгувалися на рівні трохи більше $ 207. За останні десять років акції компанії виросли в ціні приблизно в десять разів.


Відзначимо, що незадовго до цього додаток Apple Stocks, що відстежує котирування на фондових ринках, видало неправдиве повідомлення про подорожчання компанії до трильйона доларів, незабаром після цього рубіж був узятий по-справжньому.

Зараз на Apple припадає 4% вартості компаній, що входять в рейтинг S&P 500, до якого входять 500 найбільших компаній США. Виробник смартфонів iPhone коштує більше, ніж такі великі компанії як Exxon Mobil, Procter&Gamble і AT&T разом узяті.

І хоча Apple є першою американською і першої технологічною компанією вартістю в 1 трильйон доларів, у світовій історії вона не перша, яка підкорила цю межу. Ще в листопаді 2007 року китайська нафтогазова компанія PetroChina взяла цю планку, коли вартість її акцій на біржі в Шанхаї зросла втричі за перший день торгів.

Наостанок - графік, що демонструє динаміку зростання акцій Apple за останні двадцять років з прив'язкою до анонсу ключових продуктів.

Джерело: techcrunch
Переглядів: 18 | Додав: dvi | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім'я *:
Email:
WWW:
Код *: