DVI

Понеділок, 19.02.2018, 11.53.44
Головна » 2016 » Грудень » 19 » Apple отримала патент на технологію dual-SIM з двома роздільними антенами, чекаємо двосімний iPhone?
08.00.19
Apple отримала патент на технологію dual-SIM з двома роздільними антенами, чекаємо двосімний iPhone?
      Практично на кожному етапі свого розвитку смартфони iPhone раніше жорстко критикували з різних об'єктивних приводів. Найперший айфон можна було засудити за відсутність підтримки 3G і сторонніх додатків, наступні моделі - за невеликий розмір екрану, малу кількість оперативної пам'яті, не самий ємний акумулятор і т.д. Більшість претензій поступово сходило нанівець, але одна з найстаріших і раніше залишається актуальною. Якщо ви ще не здогадалися, то мова йде про дві SIM-карти, підтримку яких у поточних моделей iPhone поки так і немає, на відміну від абсолютної більшості китайських, південнокорейських і будь-яких інших конкурентів.

Втім, незабаром все може змінитися, так як Apple не просто працює в даному напрямку, а вже отримала патент на технологію dual-SIM з двома окремими антенами. Інформація про це знайшлася в базі даних американського патентного бюро United States Patent and Trademark Office (USPTO). У заявці описується, як саме iPhone буде працювати з двома SIM-картами. Зокрема, мається на увазі, що карта, яка використовується для голосового дзвінка, буде мати більш високий пріоритет, ніж карта, передачі даних.

Відзначимо, що на даний момент існує можливість у вигляді адаптерів і чохлів (на фото), які дозволяють власникам працювати з двома і більше SIM-картами, однак фірмове рішення напевно буде працювати більш стабільно. Також не забувайте, що отримання патенту на систему dual-SIM не говорить про те, що Apple в обов'язковому порядку використовує її при створенні iPhone 8, але певна надія на це все ж є.

Джерело: Phone Arena
Переглядів: 161 | Додав: dvi | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім'я *:
Email:
WWW:
Код *: