DVI

Середовище, 21.03.2018, 12.38.29
Головна » 2016 » Вересень » 21 » Apple намагається запатентувати паперовий пакет
13.00.31
Apple намагається запатентувати паперовий пакет

      Днями відомство по патентах і товарних знаків США (United States Patent and Trademark Office, USPTO) опублікувало нову патентну заявку Apple, подану ще в березні. В даному випадку в заявці винахід викликає особливий інтерес.

Отже, на цей раз Купертинівський гігант намагається запатентувати «паперовий пакет з щільного вибіленого паперу, який як мінімум на 60% складається з перероблених матеріалів». Цей продукт - справа рук трьох дизайнерів, які раніше придумали зарядні пристрої MagSafe і компоненти взуття Nike.

У заявці описуються різні відрізняються особливості даного паперового пакета. Наприклад, сказано про використання спеціальних підсилюючих вставок, які компенсують знижену міцність переробленого паперу, роблячи пакет міцнішим. Творці також акцентують увагу на тому, що ручки в існуючих пакетах занадто жорсткі і пропонують своє рішення - спеціальні ручки, виготовлені з паперових волокон, які повинні бути настільки ж м'якими на дотик як тканинні шнурки.

Поки неясно, чи вдасться Apple отримати патент на пакет, але ще в квітні компанія замінила в своїх магазинах пластикові пакети на паперові.

Джерело: The Verge і USPTO
Переглядів: 144 | Додав: dvi | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім'я *:
Email:
WWW:
Код *: