DVI

Субота, 20.01.2018, 21.04.22
Головна » 2016 » Листопад » 21 » Apple може додати підтримку доповненої реальності в камеру iPhone
09.30.30
Apple може додати підтримку доповненої реальності в камеру iPhone

      Ресурс TheNextWeb поділився черговою порцією чуток про можливі нові функції, які компанія Apple може впровадити в смартфони iPhone в майбутньому. На цей раз мова піде про камери.

За даними джерела, в Apple, імовірно, створено секретну команда фахівців з доповненої реальності. Вони повинні істотно поліпшити роботу додатка камери і впровадити в нього підтримку функцій доповненої реальності. Компанія має намір надати можливість користувачам взаємодіяти з об'єктами реального світу шляхом простого наведення смартфона на них. Зазначена команда включає фахівців з кількох нещодавно куплених стартапів, що спеціалізуються на доповненої реальності, включаючи Metaio і Flyby Media.

Оновлений додаток камери зможе похвалитися наявністю поліпшеною функцій розпізнавання об'єктів. Це дозволить реалізувати взаємодії в режимі реального часу, наприклад, просторове розпізнавання і динамічне відображення в режимах 2D і 3D.

Додатково повідомляється, що Apple може надати відповідний SDK для доповненої реальності. Завдяки цьому сторонні розробники зможуть створювати власні програми камери з функціями доповненої реальності. Надалі також можлива інтеграція сторонніх додатків і інструментів.

Ще одна порція чуток свідчить, що Apple зайнялася розробкою власної версії розумних окулярів за аналогією з Google Glass. Якщо це так, то розробка технологій доповненої реальності набуває додаткового сенсу.

Однак поки не уточнюється, коли покращений додаток камери з функціями доповненої реальності з'явиться в споживчих смартфонах iPhone.

Джерело: TheNextWeb
Переглядів: 139 | Додав: dvi | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім'я *:
Email:
WWW:
Код *: