DVI

Четвер, 22.03.2018, 06.10.57
Головна » 2016 » Жовтень » 19 » Apple має намір використовувати в своїх ноутбуках клавіатури з динамічно видозмінними E Ink клавішами
06.52.43
Apple має намір використовувати в своїх ноутбуках клавіатури з динамічно видозмінними E Ink клавішами
      Відразу кілька джерел повідомили про те, що компанія Apple має намір використовувати в своїх нових ноутбуках клавіатуру, створену в стартапі Sonder.

Відзначимо, в клавіатурі Sonder використовується технологія динамічної зміни призначення клавіш. Самі клавіші виконані зі скла, під яким розташовані невеликі дисплеї на базі технології E Ink. Завдяки цьому можна швидко змінювати зображення символу клавіші. В результаті, одна клавіатура може використовуватися для введення безлічі символів, а не тільки спочатку заданих букв і цифр. Це може бути корисним, наприклад, при перемиканні мови клавіатури або при використанні різних інструментів в графічному редакторі. Яким саме чином цю технологію буде використовувати Apple, поки не повідомляється.
Компанія Sonder підтвердила факт переговорів з Apple, проте не уточнила, чи вдалося укласти підсумкову угоду. Вона обмежилася лише фразою про закриття контрактів на поставку з трьома виробниками ноутбуків і допомоги з боку компаній Foxconn і E Ink. Навіть якщо Apple і уклала контракт з Sonder, не слід очікувати появи динамічних клавіатур в MacBook раніше 2017 року.

Джерело: Engadget
Переглядів: 164 | Додав: dvi | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім'я *:
Email:
WWW:
Код *: