11.46.04
Apple купила розробника технології захоплення рухів і міміки обличчя, використовуваної в нових Star Wars

      Як повідомляє ресурс TechCrunch, компанія Apple офіційно підтвердила купівлю швейцарського стартапу Faceshift, що спеціалізується на розробці технологій захоплення рухів для створення лицьової анімації. Чутки про угоду з'явилися в мережі ще на початку цього року, але «підтвердження» прийшло тільки зараз.

Не те, щоб Apple прямим текстом заявила про угоду, вона надала стандартну в подібних ситуаціях відмашку:


«Apple періодично купує маленькі компанії і зазвичай ми не обговорюємо наші цілі та плани».


Хоч компанія Apple, як звичайно, виявляє крайню закритість, Faceshift - одна з тих компаній, чиї технології говорять самі за себе. Фірмова технологія порівняно молодої компанії Faceshift - вона було заснована в 2012 році - дозволяє відстежувати (коректніше - сканувати) людські емоції і вирази обличчя в реальному часі, щоб потім з максимальною точністю і в найдрібніших деталях відтворити їх в міміці анімаційного персонажа, будь то робот, собака або самий злий орк. При чому технологія Faceshift дозволяє наділяти створені за допомогою комп'ютерної графіки фантастичні персонажі широким емоційним арсеналом людини, обходячись при цьому без будь-яких додаткових міток і датчиків на обличчі й використовуючи тільки комерційно доступне обладнання.

Вперше можливості технології Faceshift були продемонстровані в 2012 році. Тоді в якості апаратної основи використовувалася камера Microsoft Kinect. На початку цього року для демонстрації застосовувалася система 3D-камер Intel RealSense. Як можна побачити на відеоролику нижче, можливості технології Faceshift дійсно вражають.
Технологія Faceshift раніше використовувалася навіть у фільмі Star Wars: The Force Awakens, який ось-ось вийде на великі екрани (технологія Faceshift демонструється кілька секунд на цьому відео, починаючи з 40 с, хоча неясно наскільки широко вона застосовувалася в стрічці).

Хоч Faceshift ніколи не випускала споживчі продукти, використовують цю технологію, її основне призначення цілком очевидне - створення максимально живих персонажів для відеодзвінків і ігор.

Джерело: The Verge
Переглядів: 303 | Додав: dvi | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
der="0" width="100%" cellspacing="1" cellpadding="2" class="commTable">
Ім'я *:Email:WWW:
Код *:
close