DVI

Субота, 20.01.2018, 12.55.35
Головна » 2016 » Листопад » 28 » Apple і LG Innotek розробляють 3D-камеру для iPhone 8
13.00.14
Apple і LG Innotek розробляють 3D-камеру для iPhone 8

      Смартфони Apple виділяються серед всіх інших, крім іншого, якісною камерою і широкими можливостями по частині фото-і відеозйомки. Це й не дивно, адже над камерою iPhone працює величезна команда. Наприкінці 2015 року Тім Кук говорив, що в цю команду входить 800 (!)  людей, зараз напевно більше. Якщо вірити виданню The Korean Economic Daily, компанії LG Innotek і Apple зараз розробляють нову камеру для iPhone 8, яка дозволить робити 3D-фотографії.

Інформація нібито прийшла від анонімних інформаторів, добре обізнаних про події.

«Зараз Apple вивчає питання впровадження власної технології захоплення 3D-знімків в фотомодуль LG Innotek, - йдеться в повідомленні. - Оскільки у LG Innotek є власні напрацювання з 3D-камерам і супутні технології, можна сміливо розраховувати, що вже в наступному році ця співпраця почне приносити свої плоди».

Нагадаємо, що саме LG Innotek є ексклюзивним постачальником здвоєних камер для смартфонів iPhone 7 Plus. Власне, настільки розрекламований режим «Портрет» цілком і повністю спирається на технологію LG Innotek.

Не зайвим тут буде відзначити, що компанія LG ще в 2011 році випустила смартфон LG Optimus 3D з 3D-камерою і стереоскопічним дисплеєм, а Apple за останні кілька років зробила кілька найцінніших надбань, включаючи ізраїльський стартап LinX Computational Imaging, з якими 3D-камера в iPhone 8 здається ще більш імовірною. Також можна згадати чутки про те, що камера iPhone 8 може отримати функціональність доповненої реальності.

Джерело: TNW і The Korean Economic Daily 
Переглядів: 129 | Додав: dvi | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім'я *:
Email:
WWW:
Код *: