DVI

Середовище, 21.11.2018, 03.36.55
Головна » 2018 » Березень » 9 » Android P, ймовірно, отримає підтримку профілю Bluetooth HID, що дозволить використовувати смартфон в якості мишки або клавіатури для ПК
12.32.28
Android P, ймовірно, отримає підтримку профілю Bluetooth HID, що дозволить використовувати смартфон в якості мишки або клавіатури для ПК
      Як відомо, оновлена док-станція Samsung DeX для Galaxy S9 дозволяє використовувати смартфон в ролі тачпада для управління курсором миші. Те ж саме пропонує Huawei в рамках режиму PC mode, а ще раніше це було у Microsoft (функція Continuum). Наступна ключова версія ОС Android P, ймовірно, теж отримає цю функціональність, дозволивши використовувати смартфони в ролі сенсорної панелі для управління мишкою або навіть віртуальної клавіатури. Вказівку на це журналісти XDA Developers виявили в останніх змінах вихідного коду в репозиторії проекту Android Open Source Project (AOSP).


Вищеописана можливість буде реалізована за рахунок додавання підтримки профілю Bluetooth HID, який забезпечує роботу різних пристроїв введення даних (миші, клавіатури, контролери і т.д.)

Нативна підтримка в AOSP означає, що в майбутньому всі смартфони з ОС Android P зможуть використовуватися в якості пристроїв введення даних.

Справедливості заради відзначимо, що можливість додати підтримку Bluetooth HID в Android з'явилася ще в 2014 році, але всі ці роки розробники її ігнорували. Не сказати, що в цьому «нововведенню» є прямо гостра потреба, але зайве дана можливість точно не буде і в певних сценаріях може стати в нагоді.

Джерело: xda-developers
Переглядів: 118 | Додав: dvi | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім'я *:
Email:
WWW:
Код *: