DVI

Четвер, 26.04.2018, 14.09.36
Головна » 2016 » Листопад » 24 » Аналітики Factum Group Ukraine представили свій Топ-25 сайтів серед українських користувачів за жовтень
11.00.28
Аналітики Factum Group Ukraine представили свій Топ-25 сайтів серед українських користувачів за жовтень

      Слідом за фахівцями аналітичної компанії Kantar TNS Ukraine свій рейтинг 25 найпопулярніших сайтів в Україні за жовтень, сформований за результатами проведеного на замовлення «Інтернет-асоціації України» (ІнАУ) дослідження, представили їх колеги з Factum Group Ukraine. І хоча сайти в рейтингу Factum Group Ukraine, в цілому, такі ж, як в рейтингу Kantar TNS Ukraine, є незначні відмінності по займаним ними позиціям. Наприклад, перша трійка рейтингу за охопленням - Google, «ВКонтакте», YouTube - ідентична в обох компаній, але у Kantar TNS Ukraine та ж послідовність, що вказали ми, а у Factum Group Ukraine «ВКонтакті» і YouTube поміняні місцями. Тобто, за місяць ніяких змін у першій трійці немає.

screenshot_5-2-1024x525

Інтернет-магазини «Розетка» і AliEexpress продемонстрували незначне падіння, а торгова площадка Bigl.ua, яка входить до групи компаній EVO (колишня Prom.ua), дебютувала в рейтингу на 22 місці. Файлообмінник EX.UA напередодні свого закриття обійшов онлайн-кінотеатр Kinogo.club, зайнявши 18 місце. Також в жовтні зростання за охопленням аудиторії продемонстрували «Однокласники», «Вікіпедія», погодний сайт Sinoptik.ua, «Нова пошта» і онлайн-тоталізатор Parimatch.com, який, за даними Kantar TNS, демонструє зростання за рахунок активної рекламної кампанії.

screenshot_4-1024x527

Рейтинг, розрахований на основі середньоденної частки місячної аудиторії ресурсів, трохи відрізняється. У ньому перший вісім позицій займають найбільші пошукові системи, інтернет-портали та соціальні мережі. При цьому, всі вони, крім впав Ukr.net, зберегли свої позиції.

screenshot_6-1-1024x407

Соціальною мережею з найбільшим обхватом серед українців продовжує залишатися «ВКонтакті», випереджаючи «Однокласники», яка входить в той же холдинг Mail.Ru Group, на 20%. Після згаданих «ВКонтакті» і «Однокласників» з невеликим відривом слідує Facebook. Twitter і Instagram мають майже рівний за останні три місяці охоплення - 16% і 18% української аудиторії відповідно.

Джерело: ain

Переглядів: 144 | Додав: dvi | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім'я *:
Email:
WWW:
Код *: