DVI

Вівторок, 24.04.2018, 01.40.47
Головна » 2016 » Жовтень » 31 » Американський професор розробив додаток, який вираховує для кожної людини найбільш ймовірні варіанти його смерті
09.37.53
Американський професор розробив додаток, який вираховує для кожної людини найбільш ймовірні варіанти його смерті

      Доктор наук Каліфорнійського університету в Лос-Анджелесі Нейтан Яу розробив додаток, який вираховує найбільш ймовірну смерть конкретної людини, беручи до уваги безліч критеріїв, включаючи підлогу, расу і вік. Називається це вельми незвичайний додаток нехитро - «Як ви помрете».

Для того, щоб його використовувати, необхідно просто ввести свою стать, расу і вік. Після цього додаток почне вираховувати для користувача індивідуальну «карту смертей» - прямокутне поле, де кожна клітина позначає один з варіантів гіпотетичної смерті.

Додаток зациклено і по колу демонструє життя людини з заданими параметрами від його поточного віку до віку, коли у нього залишиться 0% шансів вижити. При цьому, чим вище прораховувати вік, тим більше клітинок забарвлюється різними причинами смерті, які в симуляторі розділені на 15 категорій.

«Введіть свою стать, расу і вік. Кожна точка являє собою одну з ваших симульованих життів, і з кожним роком все більше версій вас вмирає»- розповідає Нейтан Яу.

За словами Яу, він побудував свій симулятор на основі даних з Центру з контролю і профілактики захворювань США. У ньому враховуються тільки природні причини смерті, такі як рак, інфекція або порушення кровообігу.

Джерело: TJ и flowingdata
Переглядів: 179 | Додав: dvi | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім'я *:
Email:
WWW:
Код *: