DVI

Четвер, 21.02.2019, 07.38.08
Головна » 2018 » Травень » 15 » Американський організатор концертів Ticketmaster хоче повністю відмовитися від квитків на користь системи розпізнавання осіб
14.19.44
Американський організатор концертів Ticketmaster хоче повністю відмовитися від квитків на користь системи розпізнавання осіб
      Американська компанія Ticketmaster, що займається організацією концертів, оголосила, що збирається впровадити технологію розпізнавання осіб на концертах. За задумом, з її допомогою в майбутньому вдасться відмовитися від традиційних паперових і цифрових квитків.

Розробкою даної системи займається Фінтех-стартап Blink Identity, в яку Ticketmaster недавно внесла великі інвестиції. Відзначається, що технологія не зажадає від відвідувачів зупинятися або сповільнюватися, щоб подивитися в камеру - люди зможуть проходити на концерт на звичайній швидкості, поки система буде сканувати їх обличчя. За словами розробників, для отримання знімка і зіставлення його з базою даних буде потрібно півсекунди. За хвилину, обіцяють в Blink Identity, система зможе обробити більше 60 осіб.

Крім того, передбачається, що технологія дозволить виявити потрібного користувача в 50-тисячного натовпу, зіставивши його з фотографією з бази даних, менш ніж за секунду.

Поки Ticketmaster не уточнює дату повсюдного запуску проекту. Відомо, однак, що «незабаром» система з'явиться в корпоративних будівлях і деяких концертних закладах Live Nation (якій належить Ticketmaster). Потім компанія оцінить в цілому, наскільки ефективною і комфортною буде технологія для відвідувачів концертів, артистів і концертних майданчиків.

«Ми продовжимо інвестувати в нові технології для подальшого відділення Ticketmaster від інших компаній в бізнесі з продажу квитків. Дуже приємно, що сьогодні ми оголошуємо про наше партнерство і інвестиції в Blink Identity, яка має новітню технологію розпізнавання обличчя, дозволяючи вам зв'язати свій цифровий квиток із зображенням, а потім просто входити на шоу», - заявили в Ticketmaster.

Джерело: Popmech
Переглядів: 72 | Додав: dvi | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім'я *:
Email:
WWW:
Код *: