DVI

Субота, 20.01.2018, 22.30.42
Головна » 2017 » Січень » 12 » Американський блогер витратив понад дев'ять годин, щоб дійти до кінця таблиці в Microsoft Excel
12.00.55
Американський блогер витратив понад дев'ять годин, щоб дійти до кінця таблиці в Microsoft Excel
     Багато користувачів офісного пакету додатків Microsoft Office напевно не раз задавалися питанням про те, скільки потрібно часу, щоб дійти до дна таблиці в Excel шляхом звичайної прокрутки без використання команди Ctrl + ↓. Як мінімум у однієї людини вистачило рішучості й терпіння, щоб раз і назавжди прояснити це питання. Цією божевільною лдиною виявився американський блогер Хантер Хоббс.

Дев'ять годин 36 хвилин і 10 секунд - саме стільки часу Хоббс прокручував лист Excel, щоб дійти до кінця. Треба сказати, що зовсім марним це заняття не назвеш, адже паралельно блогер займався і іншими, більш корисними, справами: читав книгу, слухав музику, виконував різні дії на смартфоні і т.д. В кінцевому підсумку Хоббс з'ясував, що таблиця містить понад мільйон рядків. Свій «подвиг» сучасний Дон Кіхот зняв на відео. Само собою, в мережу потрапив вже оброблена прискорена версія тривалістю трохи більше двох з половиною хвилин.

За словами автора, це була «найбільша тупість», яку йому доводилося коли-небудь робити. Проте, тепер ми не тільки знаємо, що у таблиці Excel є кінець, нам відомо навіть точне число рядків і час, який знадобиться на їх прокрутку. В кінці ролика блогер розповів, що дуже втомився, і попросив нікого не повторювати за ним.

Джерело: motherboard і TJ
Переглядів: 208 | Додав: dvi | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім'я *:
Email:
WWW:
Код *: