DVI

П'ятниця, 18.01.2019, 11.23.15
Головна » 2019 » Січень » 3 » Американський банк тестує карти з динамічним CVV2-кодом
08.00.46
Американський банк тестує карти з динамічним CVV2-кодом
      Американський банк PNC спільно з платіжною системою Visa запустив пілотний проект з випуску банківських карт з мінливим перевірочним кодом CVV2.

Як повідомляється, інноваційні кредитки відповідають розробленому Visa стандарту Dynamic CVV2. Карти оснащені дисплеєм на основі електронного чорнила, на якому відображаються шукані три цифри. Через задані проміжки часу спеціальний алгоритм, подробиці якого не розкриваються, генерує новий CVV2.

В PNC стверджують, що динамічний код буде служити додатковим заходом захисту. Навіть якщо зловмисник заволодіє всіма даними карти, дуже скоро він не зможе нею скористатися.

В ході пілотного проекту експерти банку мають намір з'ясувати, який інтервал зміни коду найбільш оптимальний як з точки зору безпеки, так і для зручності користування. Банк виходить з припущення, що часу до зміни CVV2 має бути достатньо, щоб людина могла спокійно зробити покупку в інтернеті.

Що стосується мінусів рішення, то їх два. По-перше, це ціна. Якщо пілотний експеримент виявиться успішним і технологію почнуть пропонувати всім клієнтам банку, за виробництво інноваційної карти доведеться викласти $ 15. Для порівняння, традиційна карта з чіпом обходиться в $ 2-4.

По-друге, це обмежений термін роботи. Карти з динамічним CVV2-кодом мають вбудований літій-іонний акумулятор, який поки не представляється можливим підзарядити.

Втім, в Visa запевняють, що якщо код міняти кожну годину, карта пропрацює близько чотирьох років. В принципі, це відповідає «терміну придатності» звичайної кредитки.

Джерела: hightech.plusArsTechnica
Переглядів: 14 | Додав: dvi | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім'я *:
Email:
WWW:
Код *: