DVI

П'ятниця, 23.02.2018, 20.20.03
Головна » 2017 » Липень » 25 » Американська компанія Three Square Market вживить співробітникам мікрочіпи
18.14.57
Американська компанія Three Square Market вживить співробітникам мікрочіпи
       Ресурс CNBC в одній зі своїх останній публікацій розповідає про американську технологічну компанію Three Square Market, яка збирається імплантувати своїм співробітникам мікрочіпи. Глава цієї компанії Тодд Уестбі заявив, що Three Square Market першою в США отримала від FDA відповідний дозвіл на використання цієї технології.

Мікрочіп розміром з рисове зерно і вартістю близько $ 300 будуть імплантувати в кисть руки між великим і вказівним пальцями. З його допомогою співробітники зможуть відкривати в офісі двері, проходити авторизацію на робочому комп'ютері і купувати їжу в автоматах на території підприємства.

Програма буде реалізовуватися виключно на добровільній основі, тобто, імплантувати чіпи будуть тільки тим співробітникам, які цього побажають. В інтерв'ю BBC News віце-президент Three Square Market Тоні Данна повідомив, що 50 з 85 співробітників головного офісу дали попереднього згоду на участь у проекті.

Керівники Three Square Market особливо підкреслюють, що не збираються використовувати чіп для стеження за співробітниками. За їх словами, чіп зможе працювати тільки перебуваючи на відстані не більше 15 сантиметрів від пристрою, що зчитує. Глава компанії Тодд Уестбі заявив, що обов'язково імплантує такий чіп собі і членам своєї сім'ї.

Технічним партнером Three Square Market за проектом виступить шведська компанія BioHax International, яка, як повідомляється вже почала імплантувати чіпи своїм співробітникам. Йдеться про те, що близько 150 співробітників BioHax International ходять зі імплантованим чіпом в руці.

Джерело: CNBC
Переглядів: 308 | Додав: dvi | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім'я *:
Email:
WWW:
Код *: