DVI

Середовище, 24.01.2018, 03.43.45
Головна » 2017 » Вересень » 11 » Американець зібрав електромобіль Tesla Model S з двох «донорів», витративши на весь проект $ 6,5 тис. [Відео]
09.03.26
Американець зібрав електромобіль Tesla Model S з двох «донорів», витративши на весь проект $ 6,5 тис. [Відео]
      Електромобіль Tesla Model S - досить недешеве задоволення навіть для американців, не кажучи вже про громадян України, так що придбати його в салоні можуть дозволити собі тільки досить заможні люди. Проте, володіючи підприємницькою жилкою, «рівними» руками і вільним часом, можна порадувати себе власним електромобілем за набагато менші гроші.

Youtube користувач Car Guru почав шлях до мрії з покупки седана Tesla Model S, яке постраждало від повені. Купівля непрацюючого, але при цьому зовні практично цілого електромобіля обійшлася йому в $ 14 тис. Почавши розбирати залитий водою засіб пересування, автор виявив, що постраждали далеко не всі батареї - цілі модулі йому вдалося продати за $ 10 тис. Вийшовший з ладу електродвигун «Гуру» продав ще за $ 3 тис. однак і це не все - подушки безпеки і різноманітні деталі інтер'єру йому вдалося збути за $ 900, так що в підсумку він заплатив за корпус «потопельника» всього $ 100, тобто отримав його практично безкоштовно.
Наступним важливим етапом стала покупка розбитого в аварії «донора» Tesla Model S за приблизно ті ж $ 14,5 тис. Діючи за тією ж схемою, він продав рульове колесо, приладову панель і подушки безпеки за $ 3 тис., Всі чотири двері за $ 1, 5 тис., корпус за $ 1,7 тис., і інші запчастини ще за $ 1,8 тис. У підсумку, у нього на руках залишилися двигун, батарея, трансмісія і все те, чого йому не вистачало для того, щоб «воскресити» першу Tesla Model S - підсумкова сума за вирахуванням проданих запчастин склала $ 6,5 тис.

Автор зняв основні моменти на відео і продовжує викладати ролики про Tesla на своєму youtube-каналі. Він не брав до уваги витрати на витратні матеріали та вартість проведених робіт, а також час, який пішов на фінальну збірку. Проте, йому вдалося отримати працюючий електромобіль, побудований на оригінальних компонентах, витративши на проект всього $ 6,5 тис., Тоді як найдешевша нова Tesla Model S 75 коштує зараз мінімум $ 69,5 тис.

Source: InsideEVs
Переглядів: 165 | Додав: dvi | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім'я *:
Email:
WWW:
Код *: