DVI

Середовище, 21.08.2019, 18.40.36
Головна » 2013 » Квітень » 8 » AMD обладнає свої CPU і APU пам’яттю GDDR
09.44.28
AMD обладнає свої CPU і APU пам’яттю GDDR
         За інформацією сайту WCCFTech, компанія AMD планує обладнати свої майбутні CPU і APU високошвидкісною пам'яттю GDDR. Втілення цієї ідеї в життя супроводжує постійне зниження цін на чіпи пам'яті.

Вже відомо, що AMD готує урізану версію гібридного процесора AMD Jaguar, який використовується в новій ігровій консолі PlayStation 4. В урізаній версії AMD Jaguar буде один серйозний мінус – в ній не буде 8 ГБ високопродуктивної пам'яті GDDR5, як в PlayStation 4. Змінити цю ситуацію покликана серія гібридних процесорів AMD Kaveri, які будуть використовувати уніфіковану архітектуру пам'яті GDDR5 або DDR4.

Компанія AMD давно вже вбудовує в свої процесори графічні ядра, можливості яких перевершують настільні відеокарти початкового рівня. Однак розкриттю всього потенціалу вбудованих графічних ядер перешкоджає пам'ять DDR3, пропускної здатності якої для цих ядер зовсім не вистачає. Особливо продуктивність вбудованих GPU страждає від низької пропускної здатності в режимі CrossFireX, коли другим графічним рішенням виступає дискретна відеокарта.

Як вже було сказано, вартість пам'яті GDDR знижується, що дає можливість AMD обладнати майбутні APU новим типом пам'яті перед тим, як перейти до DDR4. Імовірно, що в перших процесорів з інтегрованою пам'яттю буде від 2 ГБ до 4 ГБ GDDR, тому що більш об'ємні чіпи ще досить дорогі.
Переглядів: 208 | Додав: dvi | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім'я *:
Email:
WWW:
Код *: