DVI

Середовище, 15.08.2018, 09.46.04
Головна » 2018 » Липень » 27 » AMD, Microsoft, NVIDIA, Oculus і Valve розробляють стандарт VirtualLink, який дозволить підключати VR-шоломи до ПК за допомогою одного USB-C
09.03.29
AMD, Microsoft, NVIDIA, Oculus і Valve розробляють стандарт VirtualLink, який дозволить підключати VR-шоломи до ПК за допомогою одного USB-C
      Якщо ви коли-небудь пробували самостійно підключити до ПК провідний шолом віртуальної реальності, то напевно знаєте, що це не дуже проста операція. Залежно від моделі VR-пристрою вам знадобиться приєднати до відповідних роз'ємів відразу кілька різних проводів, а в деяких випадках навіть доведеться використовувати перехідники та адаптери.

Ну, а якщо ви намагаєтеся подружити шолом віртуальної реальності і ноутбук, то можете взагалі не добитися успіху, так як навіть з перехідниками не зможете отримати достатній для підключення конфігурації. Зрозуміло, що зовсім не проблеми з комутацією є основною причиною повільного розвитку сегмента якісних користувальницьких VR-пристроїв, але все ж задуматися про більш простий способ підключення потрібно вже зараз.

І компанії AMD, Microsoft, NVIDIA, Oculus і Valve зробили це, представивши відкритий стандарт VirtualLink, який в перспективі дозволить підключити шолом віртуальної реальності практично до будь-якого ПК, використовуючи всього один кабель USB-C. Цей роз'єм дозволить передати відео за допомогою DisplayPort, необхідний потік даних за допомогою USB і до того ж живити аксесуар за допомогою ліній живлення потужністю до 27 Вт. Подібна конфігурація забезпечить не просто більш зручне підключення, вона забезпечить необхідний рівень швидкості передачі даних, що дозволить уникнути лагів.

Відзначимо, що поки розробники опублікували тільки попередній огляд можливостей VirtualLink, який дозволить виробникам VR-аксесуарів підготувати свої новинки до сумісності з цим стандартом. При цьому про терміни виходу першої версії стандарту поки не повідомляється. Також цікаво, що HTC не бере участь в даному альянсі, хоча має в своєму розпорядженні досить популярну гарнітуру HTC Vive.

Джерело: Engadget
Переглядів: 9 | Додав: dvi | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім'я *:
Email:
WWW:
Код *: