DVI

Четвер, 26.04.2018, 14.12.39
Головна » 2016 » Листопад » 23 » AMD дарує Civilization VI покупцям відеокарт Radeon RX 480
18.00.15
AMD дарує Civilization VI покупцям відеокарт Radeon RX 480

      Компанія AMD, прагнучи розширити свою присутність в сегменті середньоцінових відеокарт, підготувала до сезону зимових свят нову промоакцію, в рамках якої покупці відеокарт Radeon RX 480 з 4 і 8 ГБ пам'яті, а також комп'ютера з цією відеокартою, зможуть безкоштовно отримати Steam-ключ до покрокової стратегії Sid Meier's Civilization VI.

Акція стартувала 15 листопада і триватиме до 15 січня 2017 року (або до вичерпання «запасу» промо-кодів). Активувати ігровий код необхідно не пізніше двох місяців з моменту придбання відеокарти або ПК з цим адаптером. Останнім днем ​​активації ключів є 15 березня 2017 р Територіально акція захоплює США, Західної та Центральної Європи, так що цілком можливо, що певна частина акційних продуктів потрапить в Україну.

Інша справа, наскільки щедрими і совісно виявляться торгові мережі та інтернет-магазини, як наші, так і зарубіжні. Адже вони мають право самі вирішувати, які моделі Radeon RX 480 і які ПК в зборі комплектувати грою Sid Meier's Civilization VI в якості цінного подарунка. Відзначимо, що в акції беруть участь як еталонні Radeon RX 480, так і оригінальні моделі партнерів. Правда, знову-таки, партнери самі вирішують, які з моделей супроводити популярної стратегією, а які ні. Компанія Sapphire, наприклад, вкладає ліцензійні ключі до гри Sid Meier's Civilization VI в комплект поставки референсних Radeon RX 480 і моделей NITRO+.

Від себе додамо, що Sid Meier's Civilization VI на сьогодні - одна з найпопулярніших ігор в сервісі Steam. За неофіційною статистикою SteamSpy, кількість клієнтів Steam, які купили Civilization VI, становить близько 1,2 млн. За останні два тижні близько 75% користувачів, які купили гру, запускали її хоча б один раз, і проводили за грою в середньому близько 19 хвилин.

Джерело: techpowerup і AMD
Переглядів: 723 | Додав: dvi | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім'я *:
Email:
WWW:
Код *: